Değerlerimiz ve Misyonumuz

Günümüzün gittikçe daha karmaşık hale gelen dünyasında, sermaye piyasaları, vergi sistemleri veya şirketlerin ve toplumların var olduğu ekonomik sistemlerin fonksiyonlarını yerine getirmelerine, uyum sağlamalarına ve gelişmelerine yardım ediyoruz. Müşterilerimizin bilinçli kararlar vermelerini ve bu kararlar doğrultusunda faaliyet göstermelerini sağlıyoruz.

Farklı profesyonel geçmişlere ve kültürlere sahip olmakla birlikte değerlerimiz, hepimizin ortak noktasıdır. Müşterilerimizle ve kendi aramızda nasıl çalışmamız gerektiğini ve yaptığımız işin niteliğini belirler ve elimizden gelenin en iyisini yapmamızı sağlar. Bizi başarıya götüren faaliyetleri belirler.

Değerlerimiz, toplumda güven inşa etme ve önemli sorunlara çözüm üretme amacımıza göre hareket etmemizi sağlar.

Müşterilerimizin, topluluğumuzun ve çalışanlarımızın Taksim’e duyduğu güven ve yüksek standartlara sahip etik davranışımız gerçekleştirdiğimiz her şeyin temelidir. Değerlerimiz, işimizi yaparken her gün aldığımız kararlar için referans olan İş Etiği Kurallarının temelini oluşturur ve iş yapış şeklimizi belirler.

Değerlerimiz doğrultusunda misyonumuz; bağımsız, objektif ve güvenilir denetleme ve değerlendirmelerde bulunarak, müşterilerimizin faaliyetlerinin, operasyonlarının, finansal sistemlerinin ve iç kontrollerinin etkinliğinin geliştirilmesi konularında profesyonel kadromuzla müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktır.